Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság - Szombathely

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján
pályázatot hirdet

Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vagyongazdálkodási és Üzemeltetetési Osztály

igazgatási ügyintéző

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozott idejű közalkalmazotti jogviszony (2 év)

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Vas megye, Szombathely Vörösmarty utca 2. házszám

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

  • Vagyon-nyilvántartási feladatok
  • Kataszteri jelentő program kezelése, jelentések küldése MNV Zrt. részére
  • Éves vagyonmérleg készítése

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására a 391/2017. (XII. 13.) a vízügyi igazgatási szerveknél foglalkoztatottak közalkalmazotti
jogviszonyának különös szabályairól szóló kormányrendelet rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Könyvelő vagy közgazdasági vagy ingatlan-nyilvántartói középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Internetes alkalmazások,
  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú szakképesítés,
  • ingatlan-nyilvántartási szakmai tapasztalat,
  • Forrás SQLismerete  ,stb.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
 szakmai önéletrajz, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata, 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (illetve az erkölcsi bizonyítvány megkérésének igazolása), a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyi adatainak pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban 2018. év 11. 01. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. 09. 28.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. 10. 01.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • Vas Népe online – vaol.hu - 2018. 09. 21.
  • www.nyuduvizig.hu - 2018. 09. 21.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.nyuduvizig.hu honlapon szerezhet.